Personál

Palubní personál se stará o pohodlný let. Zajišťuje přípravu, fungování, servis a vše ostatní, aby camp proběhl bez větších turbulencí.

Celé to chtějí podřizovat generálnímu řediteli celé společnosti, Pánu Bohu. Jeho ruce drží knipl více než pevně.

Pokud nevíš, co které pojmy znamenají, prohlédni si naší terminologii

Řídící věž

Topiči

HáPéVéčka

Kapela

Řídící věž

Michal Němeček
Dispečer, Pilot
Pochází z Prahy, absolvoval SPŠ grafickou (1989), vystudoval Strojní fakultu ČVUT (1994) a Teologickou fakultu UK (2001). V roce 2002 byl vysvěcen na kněze. Působil ve Svatém Janu pod Skalou, Berouně, Dobříši a nyní pracuje v Dejvicích v Pastoračním středisku Arcibiskupství pražského. Několik let se podílel na přípravě Entercampu.
Michael Koch
Dispečer CEO
Žižkovák a tak trochu farní bezdomovec. Rád se věnuji animátorům, mládeži, leadershipu, vedení chval a miluju Runway camp a Kačku. Rád jím, vařím a taky podle toho vypadám. V týmu mě uvidíte v roli koordinátora celkového dění. #TesimSeJakNikdo
Anežka Trnková
Dispečer, Doktorka
Nadšená novomanželka a navíc i doktorka z Prahy. Moc ráda jí a spí a pije kávu. Bude se starat hlavně o vaše zdraví (nezapomeňte si hodně teplého oblečení) a taky o večerní program. V týmu Runway je už od začátku a i proto se moc těší, co pro nás má Bůh přichystané.
Vojtěch Smolka
Dispečer, Pilot
Je knězem pražské arcidiecéze, nyní ředitelem Arcidiecézního centra pro mládež a administrátorem kunratické farnosti. Spolu s dalšími spolupracovníky a dobrovolníky touží doprovázet mladé lidi k Bohu. Knězem je ani ne pět let, po studiu v konviktu v Olomouci, v semináři v Praze a v Římě a jáhenském roce v Kolíně působil ve Vlašimi a od léta 2015 slouží mladým lidem v Centru pro mládež a ve farnosti v Kunraticích. Účastnil se v týmu JUMPu, EnterCampu a dvakrát tábora Runway.
Tonda Zajíček
Dispečer, Moderátor
Narodil se v Praze a je pražák každým coulem, též znám jako nenapravitelný optimista, toužící po tom, aby vše bylo ku spokojenosti všech.
Pája Petrášková
Dispečer
V Praze úspěšně integrovaná Jihočeška, která se profesně motá kolem vzdělávání. Po nostalgickém rozloučení se s týmem Entercampu ji přistála na stole nabídka přidat se k projektu právě se rodícímu, někdy bolestně, ale s velkým nadšením zúčastněných a ještě větším požehnáním Nejvyššího - prvnímu ročníku Runwaye. To se prostě nedalo odmítnout 😉 A protože je pro ni silně návykové vidět Hospodina v akci, už se těší na letošní dobrodružství Part 2 🙂
Vašek Martínek
Dispečer, HáPéVéčko
Nepražská mládeži, nebojte se! 🙂 Né všichni v týmu jsou pražáci. Vašek je Radošák - v týmu jediný čistokrevný vesničan. Rád je a dělá s mládeží. Na táboře se bude po technické stránce starat o bezproblémový průběh. Udělá vše, co bude v jeho silách, aby byli všichni spokojení.
Filip Baroš
Dispečer, kapela
Ahoj, jmenuji se Filip a budu vám na táboře sloužit hudbou. Do batohu balím kromě kytary sympatickou kapelu a společně se postaráme o to, aby láska procházela ušima :). Mám rád slaný tyčky, Pána prstenů, páteční odpoledne a letectví, takže Runway camp byl jasná volba 🙂

Topiči

Míša Šafárová
Krásný den, jsem definitely people-person, moje srdce tluče pro Boha a pro lidi, vyrůstala jsem mezi Prahou a Křivoklátskem, takže umím obojí, žít ve městě i mimo něj, ale teď pracuji, studuji, zpívám a modlím se především v našem hlavním městě - konkrétně u Srdce Páně na Jiřáku mě zastihnete asi nejčastěji 🙂 Mým úkolem bude - být tu pro vás, vtipkovat, naslouchat a opravdu se na ten čas moc těším 🙂 God bless U +
Jakub Pogran
Je tělem i duší Čechoslovák. V současné době žije v Praze, kde studuje na ČVUT. Jednou nohou je však také na Dobříši, kam se rád vrací za spolčem, které vede. Druhým rokem jezdí na animátorský kurz. Kromě toho se učí létat na pogo tyči a doufá, že si na Runawayi společně pořádně zalétáte.
Tony Ettler
Tony je rodák z Moravy, žijící v Třeboni a studující v Praze. Je rád obklopen lidmi radostné povahy a s Kristem v srdci. Těší se na nové zkušenosti a společné zážitky. Jako student krizového řízení se neobává nových výzev a překonávání překážek =)
Tomáš Sixta
Zrzavý chlapec s pochybnou minulostí a nejistou budoucností. Bývalý student literatury, milovník poezie. Po svém prvním Runway odešel "studovat na kněze" (což ovšem s Runwayem nemělo nic společného). Je neustále v pohybu (proto jsou všechny fotky s ním rozmazané) a má slabost pro akce jako je Runway...
Pepa Voborník
Pocházím z skvělé a krásné malé vesničky u Náchoda, kde jsem vyrůstal a mám to tam děsně rád. Teď už jsem pátým rokem v Praze, kde mě nepřestává bavit bohatá nabídka sportovního a duchovního vyžití, ale vždycky se děsně rád vracím na vesnici. Jsem z pěti sourozenců a máme pět roztomilejch psů. Hraju futsal, baví mě i florbal, pinec a všechny sporty obecně. Další mojí vášní je cestování, a to pokud možno co nejvíc na punk 😀
Zdeňka Gabrielová
Ahoj, pocházím z Prahy, kde studuji architekturu, která je zároveň i mým koníčkem. Ale protože mi v žilách proudí i moravská krev, mám ráda lidi, víno a zpěv! 🙂 Baví mě dělat neočekávané věci, lyžovat, tančit, rozdávat úsměv a poznávat nové lidi. Na Runway jedu letos poprvé a už se těším na každého z vás! 🙂
Jakub Šlegl
Bůh do tebe vidí #Radiace #Skaut #Santiago #HolySpiritOfTheGame #ObjevilHashtagy #SnaziSeBytOriginalni #TenCoSiVzalSestruMichaelaKocha
Klára Šleglová
Je to celý zelený, žije to u vody a není to. Jsem čerstvá manželka, prvostupňová paní učitelka, amatérská pekařka a bylinkářka se zálibou v ručních pracích a didaktice matematiky. Výše uvedenou hádanku vymyslela moje šestiletá kmotřenka, a kdo z vás ji do Runway (nebo na ní) uhodne, má u mě sladkou odměnu!
Kateřina Kochová
Mám ráda, když se ráno probudím a můžu se převalit a spát klidně dál. Mám ráda hezké kavárny, kávu, čokoládu a olivy. Mám ráda vůni dřeva, lesa a hub, i když mi nechutnají. Mám ráda Boha a jeho zázraky. Mám ráda psychologii, upřímný smích a radost lidí kolem mě. Mám ráda Michaela.
Petr Burian
Jsem pražák, ale čas trávím nejraději v přírodě, ať už na horách, nebo jen někde na táboře. Po maturitě jsem ještě několik let pracoval, než jsem konečně přestal "vzdorovat" a vstoupil do semináře. Mám rád klid a proto jedu na Runway, kde ho bude jistě plno 😀
Karel Halačka
Rád fotím (lidi, místa, vše, co má atmosféru), sportuji (nejraději na kole nebo na lyžích), cestuji (někdy i do míst, kam se moc lidí nepustí), čtu (papírové knihy i ebooky), směji se (dost často i sám sobě), poznávám nové lidi (jeden z důvodů proč jedu na Runway), sním (o nových věcech, ale i těch starých) a sloužím Bohu (jak v ADCM, tak ve farnosti).
Heda Šerých
Ahoj, jsem pražanda a děsně ráda šiju, vařím, peču, vyrábím, píšu si věci do notýsků, maluju a hraju si na to, že hraju na saxofon. Nejradši ovšem mám používání slov jako je pufík, ňufík, fufík a podobných. Mí přátelé ovšem ví, že nejsem blázen, ale letadlo…v mém případě Hedadlo. A to se na runwayi počítá.
Pavel Zajíček
Pochází z Dejvic, živí se jídlem, na které si vydělává jako úředník. Ve škole se učí chodit, číst a psát, aby z něj jednou něco bylo. Nebo někdo. Ve volném čase vymýšlí, co později podnikne.

HáPéVéčka

Honza Matějovský
Honza, i přes to, že studuje ČVUT v Praze, zůstává tělem i duší Vlašimák. Tam se aktivně zapojuje do chodu farnosti, nejen vedením letních táborů. Jeho zálibou jsou počítače a vše okolo techniky. Po loňských zkušenostech v technickém týmu, kdy částečně přičichl k vůním kuchyně, se letos do vaření a pečení vrhne po hlavě.
Vojta Cimerman
Vojta Cimerman pochází z Neveklova – obce, kde se poblíž natáčel film vesničko má středisková. Je to vnuk, syn, bratr Járy Cim(e)rmana. Je usměvavý, přátelský, má rád humor a sporty. Mezi nejoblíbenější patří fotbal. Miluje auta a řízení. Na runway je součástí technického týmu.
Bára Műllerová
Rodilá nepražačka, pochází z Vlašimi. V Praze studuje druhým rokem Pedagogickou fakultu UK. Protože má ale pedagogiky přes rok dost, rozhodla se funkci na táboře skloubit se svou láskou k jídlu, Bára bude totiž vařit!
Marek Müller
Ahoj, pocházím z Vlašimi a studuji v Praze. Jezdím vařit na většinu víkendovek do Nazareta a letos jedu poprvé na Runway, tak doufám, že Vám bude chutnat. Hodně pracuji a ve volném čase se věnuji sportu, je to jedna z mých srdečních záležitostí, stejně jako hudba, rodina a moje slečna. Nebojím se výzev a Runway je pro mě jedna z nich.
Kája Šimková
Jmenuju se Kája. Jsem z Prahy a poslední půl rok jsem studovala v Portugalsku. Ráda cestuju a seznamuju se s novými lidmi. Jsem součástí Art týmu a mojí starostí je, aby se vám na Runwayi líbilo.
Maru Trefná
Maru/Maří/Maruš studuje medicínu v Holandsku. Už pátým rokem tedy jezdí na kole po rovině a pojídá holandské sýry. Ráda jí, peče, vyrábí, cestuje a poznává Boha. Protože na vyrábění nemá přes rok čas, s radostí podruhé přijala nabídku stát se členem art týmu a zpříjemnit Vám Runway po estetické stránce.
Micky (Michael) Trnka
Pražák od narození, co rád sportuje (to poznat není), cestuje a jí (to poznat je). V práci se věnuje počítačům a proto je na Runway již podruhé v technickém týmu.

Kapela

Bety Barošová
Narodila jsem se ve Frýdku - Místku, nyní přebývám v Praze kde studuji a pracuji. Ráda tančím a zpívám, což vede k tomu, co bude na Runway campu mým úkolem. Společně s dalšími členy kapely se budeme starat o hudební doprovod. Na Runway camp pojedu letos podruhé a velmi se na něj a hlavně na Vás těším. 🙂
Markéta Tůmová
Rodilá pražanda s kučeravými vlasy, která má ráda tanec, zpěv a lidi kolem sebe. V současné době studuje zdravotnickou školu a moc jí to baví :)!
Jan Kubín
Pocházím z malého městečka Poděbrady ve středních čechách z poměrně početné rodiny. Jsem vášnivý muzikant a jakmile sednu k nějakému nástroji, už se od něj neodtrhnu. Proto studuji v Praze konzervatoř. Jako správný muzikant miluji plzeňské pivo a dobré jídlo všeho druhu. 🙂
Štěpán Váňa
Jmenuji se Štěpán Váňa, je mi 21, jsem Plzeňák z farnosti Plzeň- Lobzy (Salesiáni)... Studuji druhým rokem na Pražské konzervatoři kontrabas, mám rád folklor, Prazdroj, Viktorku Plzeň, svůj kontrabas i baskytaru. Moc se těším na Runway, kapelu i účastníky!
Dominik Gregora
Rodilý pražák, žijící na severu Prahy. Jsem milovníkem hudby a sportu. Rád poslouchám hudbu a také rád hraji, kde se dá (svatby, oslavy,..). To je také jeden z důvodu, proč jedu na Runway. Budu Vás obohacovat hrou na cajon a snad i držet rytmus 😀
Terezka Šalandová
Duší a srdcem oddaná Pražačka, momentálně blaženě ztracená na úpatí rakouských Alp. Miluje slunce, pandy, pohyb, ale hlavně a nadevše Boha. V kapele se představila již první rok a i letos si zopakuje rozverné tvoření za mikrofonem. Ráda a nahlas se směje, nebojede se bez tvarohové zmrzliny a naprosto si užívá opěvování toho Nejvyššího.
Kuba Kašpar
Řekl bych, že jsem tělem i duší Pražák. Pocházím z kobyliské farnosti. Lze o mě říct, že jsem vášnivý hráč na kytary všeho druhu a basu, ale baví mě i jiné nástroje. 😉 Když zrovna nehraji věnuji se zvučení různých akcí, nahrávání menších kapel apod. A jako správný Čech mám rád pivo. 🙂

Piloti

P. ThLic. Ing. Zdeněk Wasserbauer, ThD.
Je knězem pražské arcidiecéze a v současné době je jejím generálním vikářem. Po maturitě na gymnáziu ve Žďáru nad Sázavou vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Praze. Filosofii a teologii studoval v Římě a v roce 1996 byl vysvěcen na kněze. Pak byl ve farnosti a znovu v Římě a od roku 2000 do roku 2010 se jako spirituál v pražském arcibiskupském semináři podílem zejména na lidské a duchovní formaci bohoslovců. Poté byl 5 let farářem v Praze na Vinohradech, kde jeho velkou láskou byli zejména mladí lidé.
P. Jiří Zeman
Rodák z Barrandova, skautskou přezdívkou Skřítek. V tom je obsaženo vše. Zrající kněz ve farnosti Stodůlky.
P. Martin Chleborád
Původem z Prahy - Vinohrad, konvertita, kněz v záruce, aktuálně čerstvý administrátor farnosti Kladno se zálibou v dějinách, románských jazycích a operním zpěvu.