Terminologie

… aneb exkluzivní slovníček pojmů, pokud nevíš, co které slovo znamená

Uskupení:

Řídící věž je místo, kde sídlí dispečeři. Řídí se odsud praktici vše: modlitby, hangáry, hry, program.. Většina toho nač si ,v rámci RunwayCampu, vzpomeneš bylo vymyšleno zde.

Kotel V kotlích se budeš pravidelně scházet abys mohl diskutovat, nebo jen tak tlachat o přednáškách, Bohu a věcech, které prožíváš. Nebo taky ne – to bude záležet na tvých topičích. Že nevíš kdo je topič? Tak čti dál!

Kapela Kapela.. Kapela..! KA-PE-LA! Dalších slov již není třeba. Snad jen – hrají božsky!

Hangáry Každé letadlo potřebuje údržbu, nebo nějaký ten upgrade. Od toho jsou pro tebe hangáry. Další přednášky, sporty, nebo workshopy, které ti pomohou létat do nekonečna a ještě dál!

Hodnosti:

Dispečer Všechno musí mít svého šéfa. A my máme pána Boha! No a dispečeři jsou tu od toho, aby vše probíhalo ku jeho spokojenosti. Sídlí v řídící věži.

Topič Topič přikládá pod kotel polena, aby v něm mohlo vše bublat a vařit. V našem případě jsou přikládána polena zkušeností a lopaty mouder a rad.

Pilot Asi znáš ten pocit, kdy si jen tak letíš k Bohu a najednou zjistíš, že jsi zapnul autopilota a ten tě vede jinam. V tu chvíli musíš vzít řízení do svých rukou. To je ale někdy těžké, proto jsou na RunwayCampu zkušení piloti – kněží, kteří všem rádi pomohou udržet správný kurz.

Moderátor To je taková informační tabule. Ví skoro všechno a to co neví a neřekne vám, není důležité.

HáPéVéčka – aneb Holky/Hoši Pro Všechno (technici, medici, kuchaři, webmaster, art…) Víš kdo je ve fotbale defenzivní záložník? Je to hráč, jehož práci málokdo vidí, ale pak se zraní, nebo dostane červenou kartu – prostě je venku. A v tu chvíli se hra celého týmu rozpadne. Pak všem dojde, že na jejich „černé práci“ to celé stojí. Tak to jsou naši techniciKuchaři jsou lidé ve vysokých bílých čepicích, jejichž prací je dodávat nám energii, abychom všechno to modlení zvládli. Sytit se však nemusíme jen jídlem – proto se holky z Artu starají o to, aby „se nasytily“ i naše oči. Medik je dobrý člověk, kterého nechcete blíže poznat.