Svědectví

Míša, Runway camp 2021

„Na Runway jsem jela letos podruhé. Minulý rok to bylo naprosto skvělý a já věřila, že tomu tak bude i letos. Jela jsem tam však s tím, že jsem sama nevěděla, jestli v Boha věřím a jestli vůbec věřit chci. Vždyť bez Boha se dá taky žít, ne? Přišla moje první večerní modlitba, ale ...”


Tadeáš, Runway camp 2017

„Ahoj, jmenuju se Tadeáš a je mi 18. Když mi bylo asi 16, byl jsem takovej ten typ kluka, který si na něco pořád musí hrát, aby byl drsňák a frajer. V Boha jsem svým způsobem nijak zvlášť nevěřil, život jsem si chtěl "užít bez kecání po svém"...”


Mája, Runway camp 2017

„Jela jsem na Runway s tím, že radši to na tom táboře nějak přetrpím, než abych byla celé prázdniny někde, kde jsem vážně nechtěla být. Říkala jsem si, že vždycky někam zalezu do kouta, zůstanu přes den schovaná, nebudu nikoho prudit a všem bude hej. Ale nestalo se...”


Kačka, Runway camp 2017

„Každý den má na Runwayi své téma. A mluvilo se i o odevzdání se Bohu. Byla jsem rozhodnutá odevzdat se mu fakt celá tak, jak jsem to už udělala několikrát (nikdy není od věci takovéhle věci opakovat). Těšila jsem se na okamžik, kdy projdu krásně vyzdobenou bránou uprostřed kostela a dám tak najevo svou odevzdanost...”


Daniel, Runway camp 2017

„Cestou vlakem na Runwaycamp 2017 jsem byl docela nervozní, ale zároveň plný očekávání. Asi tak v půli cesty jsem se zeptal kamaráda jak to probíhá a jak to bude s programem...”


anonym, Runway camp 2016

„Moje léto bylo pečlivě naplánované rok dopředů a mělo původně vypadat úplně jinak, nicméně Boží vůle tomu chtěla a povolala mě na Runway, když mě oslovila kamarádka, která hledala zpívacjící posilu do nově vznikající kapely. Runway mi otevřela oči v mnoha ohledech a dodnes děkuji Markétě a Bohu, že moje cesta vedla právě tam...”


anonym, Runway camp 2016

„Ačkoliv jsem od Runwaye nic nečekala, moje srdce na něm získalo největší zápal pro Boha za celou mou cestu s Ním. První den jsem nechápala, co tam vlastně dělám, ale hned od dalšího dne mi Bůh začal ukazovat naprosto konkrétní důvody, proč mě poslal právě tam...”